FÅTÖLJ, 1940/50-tal.

FÅTÖLJ, 1940/50-tal.
273944. FÅTÖLJ, 1940/50-tal.

Klädd i röd plysch.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
273944. FÅTÖLJ, 1940/50-tal.

Klädd i röd plysch.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 020