ELLJUSSTAKE, "Julius", by Carlsson. 2000-tal.

2733035. ELLJUSSTAKE, "Julius", by Carlsson. 2000-tal.

I originalkartong.

Längd 48, höjd 18 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

I originalkartong.

Längd 48, höjd 18 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 588