EDUARD WIIRALT Virve II, Etsning, Viljandi 1943.

2732542. EDUARD WIIRALT Virve II, Etsning, Viljandi 1943.

Bildmått 34x31 cm.
Mått med ram 58x52 cm.

Mindre åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 34x31 cm.
Mått med ram 58x52 cm.

Mindre åldersslitage.

Antal besök: 2 301