REPLIKA, C96 mauser Denix, Spanien, 1900-tal.

2732268. REPLIKA, C96 mauser Denix, Spanien, 1900-tal.

Replika av pistol mauser c96 mauser med löskolv. Denix. Spanien
Längd cirka 29 cm exkl löskolv.

Bruksslitage. Lagning i löskolv.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 883