STIG LINDBERG. VAS Gustavsberg.

2732221. STIG LINDBERG. VAS Gustavsberg.

Stengods, stämplad i godset och etikettmärkt Gustavsberg, ej signerad Stig Lindberg.

Höjd 24 cm,
Diameter 9.5 cm.

Stig Lindberg (1916–1982)

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 24 cm,
Diameter 9.5 cm.

Stig Lindberg (1916–1982)

Antal besök: 1 286