PALL, 1960-tal.

PALL, 1960-tal.
2732097. PALL, 1960-tal.

Ben av teak, senare klädsel av fårskinn.

Längd 50, bredd 39, höjd 40 cm.

Bruksslitage, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!
2732097. PALL, 1960-tal.

Bruksslitage, märken.

Antal besök: 798