Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. figurer vid strand, olja på pannå, signerad.
273177. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. figurer vid strand, olja på pannå, signerad.
17 x 29 cm.
Krackelerad.
Gör en kostnadsfri värdering!
17 x 29 cm.
Krackelerad.
Göteborgs Auktionsverk
823