STEGE, 1900-tal.

STEGE, 1900-tal.
272994. STEGE, 1900-tal.

Utfälld höjd ca 160 cm.

Slitage, fläckar, sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!
272994. STEGE, 1900-tal.

Utfälld höjd ca 160 cm.

Slitage, fläckar, sprickor.

Antal besök: 1 011