Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
JOHANNES PTOK. Olja på skifferplatta, signerad och daterad 1999.
272820. JOHANNES PTOK. Olja på skifferplatta, signerad och daterad 1999.
Ca. 44x59,5 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ca. 44x59,5 cm.
Gomér & Andersson Linköping
7 743