FICKUR, silver, Longines med Cloisonné boett, 1900-talets början.

272145. FICKUR, silver, Longines med Cloisonné boett, 1900-talets början.

Liten sekundvisare. Boett med emalj dekor av blommor i cloisonné. Diameter 50,5 mm, vikt 90 gram. Kedja, gul metall, längd 18 cm.

Slitage. Märken. Repor. Fungerar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 614