VAS, stengods, "Paprika", Anna-Lisa Thomson, Upsala-Ekeby.

Höjd ca 52,5 cm. Märkt: UE 1081 ALT.

Slitage, fläckar. Smärre märken och repor.

Föremålsnr
271798
Antal besök: 1 806