CYKEL, Rex Lyx, 1900-tal.

CYKEL, Rex Lyx, 1900-tal.
2716609. CYKEL, Rex Lyx, 1900-tal.

26"
Sitthöjd som på bild 91 cm.

Slitage.
Ingen luft i däck.
Ej funktionstestad.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

26"
Sitthöjd som på bild 91 cm.

Slitage.
Ingen luft i däck.
Ej funktionstestad.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 341