CAMÉ / BROSCH, 14k guld samt snäckskal, 1800/1900-tal. Signerad "Kowalsky". Totalvikt 19 gram.

271539. CAMÉ / BROSCH, 14k guld samt snäckskal, 1800/1900-tal. Signerad "Kowalsky". Totalvikt 19 gram.

Kraftig ram med graverad bandfläta. Detaljrik dekor med kvinna och ängel. Signerad på baksidan.
5,5 x 4,7 cm, höjd ca 7 mm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

5,5 x 4,7 cm, höjd ca 7 mm.

Bruksslitage.

Antal besök: 857