STUKATUR, gips. 4-delad. 1900-tal.

271358. STUKATUR, gips. 4-delad. 1900-tal.

Längd per del, ca 50 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd per del, ca 50 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 692