TÅGBANA/SET MED TILLBEHÖR, Märklin, bl.a. modell 2926. 1900-talets mitt.

271254. TÅGBANA/SET MED TILLBEHÖR, Märklin, bl.a. modell 2926. 1900-talets mitt.

Set med lok vagnar och transformator. Esso-Vagnar samt personvagn. Lösa rälsdelar. Orginalkartonger.

Bruks/åldersslitage. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 5 252