LJUSSTAKAR, 1 par, 830 silver, Eric Löfman, MGAB, Uppsala. Signerade. 1982.

271175. LJUSSTAKAR, 1 par, 830 silver, Eric Löfman, MGAB, Uppsala. Signerade. 1982.

Oktagonala stammar, rund fot samt svängda ljusmanschetter. Stämplade och signerade.
Höjd 16,5 cm.

Fyllda fötter. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 16,5 cm.

Fyllda fötter. Bruksslitage.

Antal besök: 7 202