BRICKOR, 2 st, Svenskt Tenn, 1900-talets andra hälft.

271144. BRICKOR, 2 st, Svenskt Tenn, 1900-talets andra hälft.

Varav en design Josef Frank, en märkt Exclusively made for Svenskt tenn, längd 53 resp. 55 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 972