BROSCH, 10k guld, emalj, facettslipad ametist. 1800-talets slut. Bruttovikt 7 gram.

270919. BROSCH, 10k guld, emalj, facettslipad ametist. 1800-talets slut. Bruttovikt 7 gram.

Längd 48,4, höjd 53,7 mm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 48,4, höjd 53,7 mm.

Bruksslitage.

Antal besök: 945