TOBAKIANA, 4 delar, bl.a. silver, Finland. 1800-tal.

270744. TOBAKIANA, 4 delar, bl.a. silver, Finland. 1800-tal.

Tändsticksaskhållare, tändare samt två askar för cigarettetuieter. Bredd 6 - 10 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 656