ANDY WARHOL (1928-1987). Efter. Mercedes F1 effektivisera W196R.
270399. ANDY WARHOL (1928-1987). Efter. Mercedes F1 effektivisera W196R.
Granolitografi i passepartout, handnumrerad 406/1000 och tryckt signerad Editeur ”CMOA” 1986 (Museum of Art, Carnegie Institute Pittsburgh, USA.)
50 cm x 40 cm eller.
50 cm x 40 cm eller.