PLATT-TV, Samsung, 40 tum. 2000-tal.

2702394. PLATT-TV, Samsung, 40 tum. 2000-tal.

Mod: UE40H5204AK. Mått 90 x 57 cm.

Fjärrkontroll och elsladd medföljer,.

Bruksslitage, märken, tejprester. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 525