FIGURIN / PINGVIN, glas, Murano, Italien. 1900-talets mitt.

270038. FIGURIN / PINGVIN, glas, Murano, Italien. 1900-talets mitt.

Auberginefärgad glasmassa samt aventurinteknik.
Höjd 14 cm.

Smärre nagg undertill.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 14 cm.

Smärre nagg undertill.

Antal besök: 966