LISA LARSON. Väggrelief, stengods, "Skepp". 1900-talets andra hälft.

270010. LISA LARSON. Väggrelief, stengods, "Skepp". 1900-talets andra hälft.

22,5 x 22,5 cm.

Bruksslitage.

Lisa Larson (1931–2024)

Gör en kostnadsfri värdering!

22,5 x 22,5 cm.

Bruksslitage.

Lisa Larson (1931–2024)

Antal besök: 763