SKÅL i glas, Vicke Lindstrand, Kosta, signerad.

269821. SKÅL i glas, Vicke Lindstrand, Kosta, signerad.

Glasskål signerad Lindstrand Kosta, LH 1211

Höjd 10 cm.

Smärre repor
Små luftbubblor
Liten tillverkningsdefekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 10 cm.

Smärre repor
Små luftbubblor
Liten tillverkningsdefekt.

Antal besök: 1 972