DOCKA, Armand Marseille, nr 370, Am-1-Dep. Tyskland. 1900-talets början.

269260. DOCKA, Armand Marseille, nr 370, Am-1-Dep. Tyskland. 1900-talets början.

Längd 56 cm.

Bruks/åldersslitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 56 cm.

Bruks/åldersslitage, skador.

Antal besök: 2 127