ÖRHÄNGEN, 7 st, 18k guld, 1900-tal. Bruttovikt 4 gram.

268971. ÖRHÄNGEN, 7 st, 18k guld, 1900-tal. Bruttovikt 4 gram.

Ett par 18k guld samt odlade pärlor, längd 17 mm. Två par 18k guld, längd 14 mm respektive diameter 11 mm. Ett örhänge 18k guld, diameter 11 mm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 760