HÄNGE, 18k guld, August Bergelin, Stockholm, 1861, med KEDJA 18k guld, 1900-tal. Vikt 5 gram.

268967. HÄNGE, 18k guld, August Bergelin, Stockholm, 1861, med KEDJA 18k guld, 1900-tal. Vikt 5 gram.

Hänge stämplat AB, 18k, G5, höjd 49,7mm, vikt 6 gram. Kedja stämplad 750, längd 60 cm, vikt 7 gram. Totalvikt 13 gram.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 870