SKÅL, glas, Gunnar Ander, 1900-talets andra hälft, sign Ander, numrerad 10/125.

268933. SKÅL, glas, Gunnar Ander, 1900-talets andra hälft, sign Ander, numrerad 10/125.

Svagt blåtonad glasmassa, omvikt kant samt puntelmärke. Höjd 20, diameter 24,5 cm.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lätt bruksslitage.

Antal besök: 659