BERTIL VALLIEN. SKULPTUR, "CONNECTION", KOSTA BODA.

2684180. BERTIL VALLIEN. SKULPTUR, "CONNECTION", KOSTA BODA.

Signerad, numrerad 7520192, upplaga 60 exemplar varav detta är nr 3, skulpturens längd 43 cm, wireupphängd i metallställning, ställningens längd 58 cm. Certifikat och signerad trälåda medföljer.

Bertil Vallien (Född 1938)

Tema

Konstglas

Gör en kostnadsfri värdering!

Bertil Vallien (Född 1938)

Tema

Konstglas

Antal besök: 2 600