Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Klockor & Ur
Bordsur
BORDSUR, förgylld mässing, Louis XVI-stil, Gustav Becker, omkring 1900.
268251. BORDSUR, förgylld mässing, Louis XVI-stil, Gustav Becker, omkring 1900.
Höjd ca. 21 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca. 21 cm.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
846