MADELEINE PYK. Blandteknik, "Noshörning". Signerad och daterad 1966 BERN.

267850. MADELEINE PYK. Blandteknik, "Noshörning". Signerad och daterad 1966 BERN.

17 x 28 cm.

Madeleine Pyk (Född 1934)

Gör en kostnadsfri värdering!

17 x 28 cm.

Madeleine Pyk (Född 1934)

Antal besök: 816