PALL, Plexiglas, samtida.

PALL, Plexiglas, samtida.
2677055. PALL, Plexiglas, samtida.

Bredd 49,5 cm
Sitthöjd 37 cm
Djup 44,5 cm.

Bruksslitage, repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd 49,5 cm
Sitthöjd 37 cm
Djup 44,5 cm.

Antal besök: 661