STRINGHYLLA, teak, 1960-tal.

STRINGHYLLA, teak, 1960-tal.
2676352. STRINGHYLLA, teak, 1960-tal.

Gavlar ett par höjd 77 cm.
Hyllplan 3 st längd 78, djup 20 cm.

Repor, fläckar, färgskiftningar på hyllplan.
Märken på gavlar.
Fanérskador förekommer på hyllplasn.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gavlar ett par höjd 77 cm.

Märken på gavlar.

Antal besök: 547