KÖKSVÅG, metall samt krom, "Ticka". 1900-talets mitt.

266216. KÖKSVÅG, metall samt krom, "Ticka". 1900-talets mitt.

Höjd 22 cm.

Bruksslitage, patina.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 22 cm.

Bruksslitage, patina.

Antal besök: 1 080