VASER, 2 st, stengods, Lisa Larson, Ateljé, signerad med Studiohanden, samt "Sahara", Sven Wejsfelt, Gustavsberg.

265918. VASER, 2 st, stengods, Lisa Larson, Ateljé, signerad med Studiohanden, samt "Sahara", Sven Wejsfelt, Gustavsberg.

Reliefdekor.
Höjd 10 - 11 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Reliefdekor.
Höjd 10 - 11 cm.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 1 252