Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
HannoVerum
Konst
Måleri
265215. JEF LOUIS VAN LEEMPUTTEN. LANDSKAP MED TUPP, HÖNS OCH ANKOR. Olja på trä. 27,5 x 36,5 cm. Signerad och daterad nere till höger: J.l.van Leemputten 1893. ram.
« Tillbaka till föremålet