264942. EDVIN ELIASSON. "Spågummans makt". Skuret trä, signerad EWE.

Rammått 122 x 87,5.

Smärre slitage.

Rammått 122 x 87,5.

Smärre slitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Växjö Auktionskammare
Föremålsnr
264942

Om auktionshuset

Namn
Växjö Auktionskammare, bifirma till Auktionshuset Thelin &. Johansson AB
Momsnr
SE556923023701
Org.nr
556923-0237
Telefon
0470-108 00
Adress

Hjalmar Petris väg 46
352 46 Växjö

Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 1 858