SYMASKIN MED GJUTJÄRNSUNDERREDE, Singer, 1800/1900-tal.

2645327. SYMASKIN MED GJUTJÄRNSUNDERREDE, Singer, 1800/1900-tal.

Längd 68, bredd 41, höjd 98 cm.

Slitage, skador och oxideringar.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Helsingborg, Sverige
Placering
Arkaden
Antal besök: 118

Andra intressanta föremål