STOL, trä, 1900-talets första del.

2643873. STOL, trä, 1900-talets första del.

Bemålad i vit ton.
Rygghöjd 83, sitthöjd 48 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bemålad i vit ton.
Rygghöjd 83, sitthöjd 48 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 222