OLLE HJORTZBERG. "Klostret i bergen". Akvarell, signerad och daterad 59.

264177. OLLE HJORTZBERG. "Klostret i bergen". Akvarell, signerad och daterad 59.

30 x 42 cm.

Ej examinerad ur ram.

Olle Hjortzberg (1872–1959)

Gör en kostnadsfri värdering!

30 x 42 cm.

Ej examinerad ur ram.

Olle Hjortzberg (1872–1959)

Antal besök: 1 352