Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
FOLKE ÖSTRÖM. Fiskebåt i hamn, olja på duk, signerad.
2641343. FOLKE ÖSTRÖM. Fiskebåt i hamn, olja på duk, signerad.
Ca 46 x 38 cm.
Smärre fläckar.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ca 46 x 38 cm.
Smärre fläckar.
Göteborgs Auktionsverk
368