Med uppfällbart lock samt två handtag.
Längd 84,5 cm.
Bredd 44,5 cm.
Höjd 41 cm.
Åldersslitage, färgbortfall, skador.
Längd 84,5 cm.
Bredd 44,5 cm.
Höjd 41 cm.