STRINGHYLLA, BFB-Hyllan, 1950/60-tal.

2637995. STRINGHYLLA, BFB-Hyllan, 1950/60-tal.

Tre hyllplan samt två gavlar.

Hyllplan, längd 78 x 20 cm.
Gavlar, 76 x 18 cm.

Bruksslitage, märken, två hyllplan i mörkare färgton. Rostiga beslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tre hyllplan samt två gavlar.

Hyllplan, längd 78 x 20 cm.
Gavlar, 76 x 18 cm.

Antal besök: 605