BÖCKER, 2st, Harley-Davidson, 2000-tal.

2637123. BÖCKER, 2st, Harley-Davidson, 2000-tal.

"The Encyklopedia of the Harley-Davidson", Peter Henshaw & Ian Kerr, Chartwell Books, 2003.
"Harley-Davidson myten och historien", Olof F. Zierl & Dieter Rebmann, Könemann Verlagsgesellschaft, 2001.

Ytslitage. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytslitage. Repor.

Antal besök: 255