"The Encyklopedia of the Harley-Davidson", Peter Henshaw & Ian Kerr, Chartwell Books, 2003.
"Harley-Davidson myten och historien", Olof F. Zierl & Dieter Rebmann, Könemann Verlagsgesellschaft, 2001.
Ytslitage. Repor.
Ytslitage. Repor.