OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Familj i båt, olja på duk, signerad K. Hagström.

2635817. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Familj i båt, olja på duk, signerad K. Hagström.

50 x 66 cm.

50 x 66 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Ort
Helsingborg, Sverige
Placering
T33 - Tavlor 33
Antal besök: 19

Andra intressanta föremål