TSUBA, järn med förgyllda detaljer, Japan.

2634414. TSUBA, järn med förgyllda detaljer, Japan.

Höjd 9 bredd 7,8 cm..
Ask medföljer.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 9 bredd 7,8 cm..
Ask medföljer.

Bruksslitage.

Antal besök: 325