STOLAR, 6 st. 1800-tal.

263391. STOLAR, 6 st. 1800-tal.

Genombruten spjälad rygg. Delvis avlutade, orginalfärg på sitsar.

Slitage, skador, sprickor, rangliga, lösa spjälor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 659