CARL LARSSON. "Lisbeth". Originaletsning, signerad.

263062. CARL LARSSON. "Lisbeth". Originaletsning, signerad.

Text "signering" Originaletsning av Carl Larsson.
enligt uppgift upplaga tryckt i 25 exemplar signerade exemplar.
Ca. 27,5x19 cm.

Ej examinerad ur ram.

Carl Larsson (1853–1919)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 27,5x19 cm.

Ej examinerad ur ram.

Carl Larsson (1853–1919)

Antal besök: 1 424