ARDY STRUWER. Litografi, signerad samt märkt EA.

262778. ARDY STRUWER. Litografi, signerad samt märkt EA.

24 x 27 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

24 x 27 cm.

Antal besök: 668